Telefon

0544 328 0942

e-mail

hatiraorganizasyon@gmail.com

Adres

Kocatepe mahallesi 26. Sokak No:31 Bayrampaşa

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Sünnet Organizasyon Kampanyaları ile kafa karışıklığına son veriyoruz. İsterseniz bizim hazırladığımız sünnet paketlerini kullanabilir isterseniz kendiniz sünnet paketi hazırlayabilirsiniz.

Ekonomik Sünnet Paketi

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Sünnet programı

Standart Paket sünnet düğünü

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Ekonomik paket mevlitli sünnet paketi

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Eğlenceli mini sünnet paketi

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Sünnet düğünü

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Sünnet organizasyonu Paket -1-

Sünnet düğünü çocuk paketi

Sünnet Organizasyon Kampanyaları

Mevlidli sünnet paketi

Panayır sünnet paketi

Sünnet düğün kınası

Elit sünnet paketi

Standart paket sünnet düğünü

Standart paket sünnet düğünü anlatmaya çalışalım sizlere. Standart bir sünnet düğün organizasyonu içerisinde neler var? Şirketimiz personeli sünnet düğünü saatine bir kaç saat kala mekanda olurlar. Öncelikle sünnet düğünü olduğu belli olması için mekanın kapısına balondan kapı kemeri yapılır.

Sünnet tahtı kurulumu, Balon süslemesi ardından Sünnet çocuğu için sünnet koltuğu hazırlamaya geldi. Genelde üç renk üzerinden giden sünnet koltuğu süslemesi. Mavi, beyaz ve kırmızı renklerden hangisi seçilmişse o taht hazırlanır.

  • Sünnet tahtı
  • Üzerinde cibinlik
  • Yanlarında iki adet hilal
  • Anne ve Baba için iki adet puf
  • Sehpa ve üzerinde takı sandğı

Palyaço gösterisi çocuklar için yapılan sünnet düğününde çocuklar için bir şey olmaması düşünülemez. Animatör arkadaşlarımızdan bir tanesi palyaço kıyafeti ile çocukları eğlendirmektedir.

  • Yüz boyası
  • Sosis balondan şekiller
  • Pinyata ( içerisinde şeker,balon, çikilota )
  • Çocuklar için bayraklar

Yeniçeri ekibi Sünnet çocuğunu salona giriş merasimi için hazırlanırlar. Hem salona giriş hem de taht arkasında beklemek için yeniçeri ekibi hazırlıklarını tamamlar.

Sünnet düğünleri için bir çok seçenek elbette mevcut. Birde internet ortamında sünnet düğünleri yapan organizasyon firması bulmak çok kolay. Fakat merdiven altı denilen organizasyon şirketlerine denk gelmemek, işte bütün mesele bu. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörde’de çürük elmalar çok fazlasıyla var. İşi almak adına uygun fiyat verip sünnet yapılacağı saatte telefonlara çıkmamak en başta yapılan durum.

Bununla beraber malzeme eksiği yada eskimiş malzeme ile hizmet vermek. bunları ayıklamak size düşer. Bunları yazma sebebimiz dikkat etmeniz hususundadır. Tekrarı olmayan zamanları şansa veya tesadüflere bırakmayın. Yapacağınız sünnet düğün organizasyonu hayırlı olmasını dileriz. detaylar için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat